Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROCK JE SLUŠNÁ MUZIKA

Mediálním partnerem Rally show Nemyčeves se stalo ROCK RADIO na frekvenci 107,7 FM

 www.rockovyradio.cz

rock-radio-logo.png

Hned na pěti frekvencích si můžete naladit slušnou rockovou muziku. A to v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci a nyní i ve Znojmě, Benešově nebo Jičíně a okolí na Rock Rádiu Gold.

Na rozdíl od ostatních rádií, který do éteru sypou jednu popovou pitomost za druhou, se my snažíme vybírat jen to nejlepší z rockový muziky. A když už něco říkáme, má to hlavu a patu. Kromě známých kousků vám přinášíme taky mimořádný nahrávky klasiků rocku. Každej večer můžete naladit naše hudební speciály. V pondělí vám nejmladší moderátor českého éteru servíruje punkové lahůdky veZnámce punku, středa patří Legendám rocku a jejich živákům a třeba v neděli vás rockovejma baladama rozechvěje Rockovej vibrátorTak nalaďte kytary a jestli to máte do jižních Čech či na jih Moravy trošku z ruky, zkuste nás online na www.rockovyradio.cz a nebo se podívejte na náš profil na Facebooku.

  
Kde a jak si nás můžete naladit? 
Vaše rozhlasové příjmače, tunery, krystalky, rádia, walkmany a cokoli dalšího se s náma můžou navždy spojit na následujících frekvencích:
 

Rock Rádio Gold

České Budějovice - 99,7fm

Český Krumlov - 89,3fm
Jindřichův Hradec - 89,2fm
Znojmo - 104,9fm
Jičín - 107,7fm
 
A nebo kdekoli ve světě ve dne v noci on-line na: www.rockovyradio.cz nebo na www.radiogold.cz.
 

 

rock-radio-logo.png